Úvod
Provozní podmínky
Kontakt

Vložte PR články až na 9 PR webů z jednoho místa zdarma!

PR článek je text, který propaguje konkrétní výrobek, službu nebo firmu. PR články jsou v dnešní době jedním z nejúčinnějších nástrojů internetové reklamy. Umožňují firmám i jednotlivcům snadno a levně propagovat své vlastní produkty a služby. PR článek má přínos ve dvou oblastech. Přivádí na Vaši internetovou prezentaci přímé zájemce o váš produkt a pomáhá efektivně informovat takové spotřebitele zajímající se o Váš obor podnikání o tom co nového realizujete.
     Přihlaste se pro vložení PR článků
O projektu PRclankyzdarma.cz - Provozní podmínky.
Projekt PRclankyzdarma.cz
PRclankyzdarma.cz Vám přináší možnost vložit a publikovat z jednoho místa PR článek na jeden z 9 webů zdarma.

Můžete vložit článek do těchto tematicky zaměřených PR webů:
  • Tři PR weby pro prezentaci a představení firmy
  • Tři PR weby pro prezentaci a představení výrobků
  • Tři PR weby pro prezentaci a představení poskytovaných služeb
Pro vložení PR článku se bezplatně registrujte zde.


Provozní podmínky a pravidla publikace
Vkládání PR článků a jejich publikace je zdarma.

Podmínkou je souhlas s níže uvedenými provozními podmínkami a jejich dodržování.
  • Inzerent = registrovaný uživatel na prclankyzdarma.cz - dále jen inzerent, se zavazuje vkládat texty a odkazy, které nepoškozují třetí stranu, nejsou v rozporu z dobrými mravy, neobsahují sexuální materiál a neporušují zákony České republiky
  • Inzerent souhlasí se zasíláním obchodních sdělení na e-mailovou adresu uvedenou při registraci
  • Provozovatel si vyhrazuje právo nezveřejnit PR článek bez udání důvodu
  • Inzerent může využít každý měsíc vložení maximálně 9 unikátních článků. To znamená až 9 obsahově a tematicky nestejných článků uveřejněných každý jednou na jednom vybraném webu (článek musí obsahově odpovídat tématu dané skupiny viz. výše! ) a tedy i na jednom stejném webu pro všechny vámi vložené unikátní články! V opačném případě zařazení článku může být upraveno a to i vámi, tak aby patřil jen na jeden konkrétní web a skupinu nebo nemusí být uveřejněn vůbec, viz. výše.
  • Inzerent může do každého článku o minimální délce 300 slov umístit maximálně 3 odlišné odkazy (linky) vedoucí na jednu internetovou prezentaci, webovou stránku, eshop apodobně. Příspěvek lze označit tagy (štítky) v rozumném počtu (cca 3-10) v obecném významu a tvaru slov, vztahující se výhradně k obsahu článku! Pokud jsou v článku použity html značky pro nadpisy lze použít jen striktní html hierarchii kdy titulek článku je už automaticky značen jako H1 a lze tedy pokračovat a použít v textu příspěvku nadpisy s velikostí H2, H3, atd. V případě, že tyto podmínky provozu nebudou dodrženy, nebude článek zveřejněn a v případě například selhání lidského faktoru nebo technické chyby může být vydání přehodnoceno a článek odstraněn kdykoli zpětně.
  • Podmínky provozu služby prclankyzdarma.cz nabývají platnosti 1.7.2012 a provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky upravovat kdykoliv i bez přechozího upozornění a pokud to technicky nebo morálně bude možné bez aplikace změn na již uveřejněné články.
Ochrana osobních údajů
Registrací na PRclankyzdarma.cz udělujete souhlas provozovateli, ke zpracováním všech Vašich osobních údajů, které jste sdělili při registraci a to v souladu se zákonem č.101/2000Sb.
Dále tímto udělujete souhlas provozovateli se zasíláním info e-mailů, reklamních a marketingových sdělení, apod.